Kategorie:

Blokady na Facebooku

Ta strona istnieje, gdyż po raz czwarty zostałem odcięty od możliwości publikacji przez administratorów Facebooka. Historia blokad wygląda następująco:

  • 7 grudnia 2020 roku – blokada oraz usunięcie postu. Tutaj znajdziecie Państwo jego treść. Co ciekawe, powodem blokady było ilustrujące post „zdjęcie przedstawiające fałszywą informację”. Na rzekomo fałszywym zdjęciu znajdowała się szczepionka Pfizera. Co w tym fałszywego? Takie pytanie zostało wysłane do administracji, jednak nie doczekałem się odpowiedzi. Przed usunięciem post był udostępniony ponad 20 tysięcy razy.
  • 10 grudnia 2020 roku ponownie udostępniłem w/w posta będąc przekonanym, że poprzednia cenzura to była pomyłka. Udostępniony post został skasowany, tym razem bez jakiegokolwiek wyjaśnienia
  • 6 kwietnia 2021 roku udostępniłem link do opisu ponad 100 badań naukowych udowadniających, że powszechny nakaz stosowania maseczek służy wyłącznie zniewalaniu i zastraszaniu społeczeństwa. 27 kwietnia post został usunięty przez Facebooka, a ja zablokowany na 3 dni.
  • dwa dni później, w wyniku odwołania, Facebook przyznał, że link nie naruszał standardów społeczności, post został przywrócony, a blokada zdjęta. Nie przeszkadzało to Facebookowi skasować oryginalny post dr Piotra Witczaka.
  • 6 maja 2021 roku ponownie zostałem zablokowany na 3 dni za post, w którym informowałem o powodach poprzedniej blokady i zapraszałem na swoją stronę. Rzekome naruszenie „standardów społeczności”. Tym razem odwołanie pozostało bez odpowiedzi.

Facebook jest prywatną firmą i ma prawo prowadzić politykę, jaką chce. Mimo wszystko przykre, że jest ona do tego stopnia obłudna.

4 komentarze do “Blokady na Facebooku

  1. Panie Doktorze, jest mi bardzo przykro ,że przyszło nam walczyć o prawdę . Natomiast bardzo się cieszę,że są jeszcze w tym kraju tacy ludzie jak Pan. Pozdrawiam serdecznie Joanna

  2. FB jest prywatną firmą i najgorsze w tym jest, że stał się prawie jedynym kanałem komunikowania się przez oficjalne instytucje. Kilka prywatnych podmiotów informatycznych zmonopolizowało cały świat i nie ma co się dziwić, że cały świat, państwa i rządy mogą zachowywać się na pstryknięcie palcami.

  3. Bardzo jestem Panu wdzięczny, za pokazywanie prawdy, co przybliża wyzwolenie ludzkości i nastanie lepszych czasów miłości i braterstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *