Kategorie:

Wykluczenie z plebiscytu Osobowość Roku Polska Press

Dzisiaj otrzymałem informację o wykluczeniu mnie z plebiscytu „Osobowość Roku 2020”, do którego to tytułu zostałem nominowany przez Kapituły Redakcji „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskego”.

Przyrost głosów od momentu ogłoszenia mojej prośby na Facebooku do chwili wykluczenia był ogromny – największy nie tylko w skali regionalne, ale i ogólnopolskiej. W momencie zablokowania mojej kandydatury Państwa głosy pozwoliły mi zając drugie miejsce w Polsce, biorąc pod uwagę wszystkie tytuły pod szyldem Polska Press. Zabrakło kilku godzin, aby zająć pierwsze miejsce i nie oddać go już do końca plebiscytu.

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie Państwa głosy, dzięki którym znalazłem się w czołówce. Jestem w 100% pewny, że razem zajęlibyśmy pierwsze miejsce w Polsce i przyczynilibyśmy się do zwycięstwa faktów nad propagandą. Usunięcie mojej kandydatury jedynie potwierdza tą tezę. Trudno nie zauważyć, że w ostatnim czasie Polska Press (czyli właściciel „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”) stała się własnością rządowej spółki Orlen, co jednoznacznie tłumaczy zaistniałą sytuację.

Jednocześnie zapewniam Państwa, iż wystąpię do redakcji z żądaniem wyjaśnienia, co się kryje za określeniem „przyczyn społecznych” oraz w jaki sposób Organizator zamierza zwrócić Państwu pieniądze, które im przekazaliście, aby móc poprzeć moją kandydaturę.

Jeszcze raz Państwu serdecznie dziękuję! Jestem szczęśliwy, że mogę na Was liczyć!

7 komentarzy do “Wykluczenie z plebiscytu Osobowość Roku Polska Press

 1. Ciekaw jestem odpowiedzi, choć analizując treść nominacji i pisma informującego o wykluczeniu dochodzę do wniosku, że „…świadectwo prawdy i człowieczeństwa…” oraz „…głos zdrowego rozsądku poparty wiedzą i doświadczeniem” godzą w jakieś ważne interesy społeczne.

 2. Cała ta sytuacja jest skandaliczna jak wszystko co się dzieje…
  Tak się nie da żyć.
  Dziękuję, że nadal ma Pan siłę… Za wytrwałość, odwagę i empatię.
  Za wszystkie słowa poparte nauką i doświadczeniem.
  Pozdrawiam serdecznie

 3. Niech GK odda teraz kasę za SMS-y …bo tak naprawde te „plebiscyty” tylko po to są robione !

 4. Panie Doktorze! Dziękujemy za niezłomność i świadectwo prawdzie! A o tych metodach, przypominających praktyki stalinizmu, będziemy pamiętać – uderzają nie tylko w Pana Profesora, ale też w wolność mediów, honor i prawdę, a więc w całe społeczeństwo!

 5. Skandal! Dyskryminacja tych co myslą inaczej ! Jestesmy z Panem i jestesmy wdzięczni za mowienie prawdy mimo presji i szykan. Prawda zwycięży , nie moze byc inaczej !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *