Biała księga pandemii koronawirusa
Kategorie:

Biała księga pandemii koronawirusa

Na rynku wydawniczym pojawiła się niesamowicie wartościowa pozycja książkowa, która na podstawie badań naukowych wysokiej jakości ostatecznie udowadnia, że działalność Ministerstwa Zdrowia w ciągu ostatniego 2,5 roku nie dość, że pozbawiona jakiegokolwiek uzasadnienia w medycynie opartej na dowodach – dodatkowo ponad wszelką wątpliwość okazała się szkodliwa i tragiczna w skutkach.

Niesamowitą pracę wykonali dla Państwa: dr n. med. Piotr Witczak, lek. Paweł Basiukiewicz, dr med. Dorota Sienkiewicz, dr n. ekon. Paweł Sobolewski i radca prawny Katarzyna Tarnawa Gwóźdź.

Na ponad 400 stronach książki pod redakcją dra Mariusza Błochowiaka macie Państwo zebrane twarde dowody naukowe, które zdecydowanie przeczą narracji rządowej oraz w sposób jednoznaczny udowadniają, jak bardzo byliśmy wprowadzani w błąd.

Zwróćcie Państwo uwagę, że na potwierdzenie każdej informacji, przekazywanej Państwu przez okres tzw. pandemii przeze mnie oraz wielu innych uczciwych i rzetelnych lekarzy – znajdziecie Państwo w omawianej pracy wyniki badań naukowych. Na tym właśnie polega medycyna oparta na dowodach. Dokładnie przeciwne podejście oglądaliśmy w Ministerstwie Zdrowia oraz, niestety, wśród wielu przedstawicieli branży medycznej: stąd tak bezmyślne posunięcia jak zamykanie lasów, nakaz noszenia rękawiczek w sklepach, zamykanie szkół, przymusowe szczepienia i wiele innych.

Biała księga pandemii koronawirusa” została udostępniona przez autorów za darmo. Możecie ją Państwo pobrać poniżej:

Pobierz „Białą księgę pandemii koronawirusa

Praca ta powinna ostatecznie rozstrzygnąć, kto miał rację przez ostatnie 2 i pół roku. Mam ogromną nadzieję, że będzie ona kamieniem milowym na drodze do rozliczenia i ukarania winnych ponad 100 tysięcy nadmiarowych zgonów naszych rodaków oraz – przez bezsensowną i niesamowicie szkodliwą politykę lockdownów – spowodowania największego kryzysu ekonomicznego od dziesięcioleci.

6 komentarzy do “Biała księga pandemii koronawirusa

 1. Znajomi nadal nie widzą, że ich problemy zdrow. zaczęły się po szczepie. Ktoś miał zawał, kto inny nadciśnienie, obserwuję u nich brak energii, uprawiali sporty, teraz są ciągle zmęczeni, bez życia. Czy jest na to antidotum? Martwi mnie to. Wśród nich jest moje, dorosłe już dziecko 🙁

 2. Dziękuję. Poczytam. Od samego początku wiedziałem, że to hucpa. Prawdziwa pandemia nie potrzebuje Simonowego szczucia na siebie nawzajem. A poznałem po rozbieżności miedzy tym co bredził Simon z tym co zalecało oficjalnie WHO i ECDC na swoich stronach gdzie nigdy nie zalecali masek na otwartej przestrzeni. Simon prawdopodobnie działając na zlecenie lub w swoim interesie chciał podkręcić wielkość skutków „pandemii” przez wywołania psychozy społecznej i to poznałem od razu co mnie dużo nerwów kosztowało chodząc jaki ten „inny” bez maski na twarzy w czasach tego najwiekszego koszmaru psychozy.

  1. Świetni byli również ci celebryci, co to (domyślam się, że za pieniądze) medialnie „rzucili się” do szczepienia poza kolejką (dla wywołania oburzenia ludzi i tym sposobem popchnięcia ich do centr szczepień) —
   — doprawdy, ilość broni psychologicznej wykorzystanej przeciwko narodom w tej wojnie daje dużo do myślenia, Panie Romku.
   (Ale któż ma dzisiaj ochotę myśleć?) („Telewizja prawdę ci powie.”)

 3. Wspaniale, cieszę się. — W moim osobistym odczuciu, w okresie ostatnich niemal już trzech lat, lekarze polscy, używając języka Psalmów, „zawiedli jak łuk obwisły”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *