Kategorie:

Sympozjum „Oblicza pandemii” – wykład

Jeśli pacjent, przykładowo, zgłosiłby się z objawami silnej infekcji, to zostałby zbadany przez lekarza, poddany badaniom analityczno-obrazowym i na podstawie całości obrazu klinicznego (a nie zgadywania przez telefon) zostałaby podjęta merytoryczna decyzja, co do dalszego postępowania. Paraliż służby zdrowia zdecydowanie przyczynił się do wzrostu zgonów pacjentów zakażonych SARS-CoV-2, którzy byli „załatwiani” w formie teleporady. Zwlekano wiele dni, nie lecząc pacjentów, ale zgadując, jakie leki powinno się podać.

To fragment mojego wystąpienia podczas się sympozjum „Oblicza pandemii” w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, które odbyło się 29 stycznia 2022 roku.

Poniżej cały wykład.

Zapraszam do obejrzenia.

11 komentarzy do “Sympozjum „Oblicza pandemii” – wykład

 1. Te Fakty,ze tysiace ludzi umarlo z powodu zaniedban lekarzy,a nie jak glosi oficjalna propaganda „z powodu nie poddaniu sie szczepieniem i „roznoszeniem wirusa przez nie zaszczepionych”podawac przed Senatem USA fachowiec -kardiolog,epidemiolog Dr P.McCollough.Dr.McCollough pacowal dla rzadowych instancji takich jak CDC ,FDA. Wspolpeacowal z wloskimi lekarzami na poczatku pandemii.Jest aurorem ponad 600 artykulow w czolowych pismach medycznych.Niestety ludzie Maja tak wyprane mozgi,ze nawet czlonkowiw tej konferencji,sluchajac danych Prof.na temat nieskutecznosci masek,czegolnie tych jednorazowkach maja je na twarzach.

 2. Panie Doktorze. Wielki SZACUNEK dla PANA za takie rzetelne przedstawienie problemu leczenia szpitalnego i wielu aspektów tzw. Pandemii.
  Jak ważne to było może świadczyć fakt zablokowania przez YT wejścia ze strony Radia Maryja i w ogóle na YT.
  Chciałbym przy tym zapytać czy słyszał Pan o propozycji będącego widzem w Toruniu pana Jerzego Zięby aby Akademia kontynuowała ten temat i obecnie zaprosiła tylko ludzi z tej drugiej strony. Może wtedy zdecydowali by się na udział a wśród pytających widzów byliby tak znamienici lekarze jak Pan, czy lekarze z stowarzyszenia niezależnych lekarzy i naukowców oraz Pan Zięba. gdyby taka propozycja ze strony ks. Rektora Klafki przyszła do Pana prosimy nie odmawiać. Dziękujemy Zawsze pełni podziwu i wdzięczności pacjenci z Sędziszowa Malopolskiego i Mielca. Stanisław.

 3. Dziekuje, dziekuje, dziękuję. Wydawało mi się że dobrze postępuje. Teraz dzięki Panu mam absolutną pewność. Jak szkoda moich rówieśników 70+ nie ma już z kim porozmawiać, powspominac, wspomnieć stare czasy bo teleporada zawiodły, zmieniają się sąsiedzi coraz więcej wynajętych mieszkań, hałasy, raban, radość po alkoholu nie do dalszego mieszkania. Trudno coraz trudniej jest mieszkań. Może trzeba dać się zaszczepić i odejść za tymi co posłuchali i dali się wyprawić na drugą stronę. Przykre bardzo to wszystko

  1. Szanowna Pani Urszulo, proszę nie wpadać w rozpacz, Pan Bóg, kiedy chce powołuje do siebie kogokolwiek, czy chcemy tego, czy nie. Nie przysparzajmy Panu Bogu więcej pracy, aniżeli On sam o niej zdecyduje. Jak Pani wie i widzi, roboty „na Tej Ziemi” jest co nie miara bowiem ziemska Stajnia Augiasza, obecnie jest sporym wyzwaniem, nawet dla Pana Boga?.
   Życzę Pani spokoju, miłości do wszystkiego, co ręką Boga jest uczynione.
   Pozdrawiam i zapraszam nad polskie morze, dopóki jeszcze jest w naszym + Polaków władaniu.
   Jarosław

 4. Panie Doktorze. Proszę w takim razie doradzić co wg Pana w obecnej sytuacji należy zrobić żeby się nie zarazić wirusem Covid -19..Omikron czy inną mutacją ? Unikać skupisk ludzkich czy żyć normalnie nie stroniąc od takich miejsc ? Zakładać maseczkę wg zaleceń , najlepiej z filtrami czy typu PPF3 czy to zupełnie zbyteczne ?

 5. Panie Doktorze.
  Proszę w takim razie doradzić co wg Pana w obecnej sytuacji należy zrobić żeby się nie zarazić wirusem Covid -19..Omikron czy inną mutacją ?
  Unikać skupisk ludzkich czy żyć normalnie nie stroniąc od takich miejsc ?
  Zakładać maseczkę wg zaleceń , najlepiej z filtrami czy typu PPF3 czy to zupełnie zbyteczne ?

  1. Pani Ewo Jak widać pan Doktor nie ma chyba czasu na odpowiedzi bo wiemy jak służba zdrowia jest eksploatowana Odpowiem zatem ja Proszę zadbac o dobry stan witaminy D3 w organizmie Z badania krwi Stan powinien być powyżej 80 jednostek, Dodatkowo sprawdzić Parathormon Wapń całkowity Poziom cynku żelaza fosforu. Dodatkowo zażywać Wit C . Codziennie. Jeżeli jeszcze będzie pani miała dobra równowagę kwasowo zasadowa w organizmie co sprawdzać można z moczu -pH blisko 7 to żaden wirus się nie będzie ważył Pani zaszkodzić. Czy bedzie Pani dbała o izolację czy nie to wtedy nie będzie miało żadnego znaczenia. A wręcz przeciwnie Pani organizm będzie się sam leczył.

 6. Panie doktorze,

  Bardzo proszę o poradę. Jaka jest Pana opinia jeśli chodzi o szczepienia kobiet które planują ciąże? Osobiście mam taki dylemat mam 37 lat planuje ciąże i czuję się pod presją ze strony rodziny która uważa że powinnam się zastrzepic Gdyz narażam na ciężkie powikłania siebie i dziecko. Jak dotąd nie jestem zastrzepiona infekcje przeszłam 2 razy bez objawowo. Dziekuje

  1. Dzien dobry chciałbym bardzo podziękować za przemówienie Panie doktorze może obudzą się wreszcie rządzący albo coś pęknie bo dowody są bardzo twarde o zakłamaniu społeczeństwa przez rządzących i pseudo lekarzy a przede wszystkim pseudo ekspertow od ekonomi którzy doradzają w sprawie zdrowia i życia. Pod sąd z nimi bo ktoś musi zapłacić za tyle niewinnych żyć które zgodzili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *