Kategorie:

„Warto rozmawiać” o braku logiki w walce z pandemią

W programie Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”, wyemitowanym wczoraj na antenie Telewizji Polskiej, wraz z m.in. dr Zbigniewem Hałatem, prof. Ryszardem Rutkowskim i mecenasem Piotrem Schrammem obalamy punkt po punkcie narrację rządową nt. sytuacji epidemiologicznej w kraju. Mówię również, dlaczego Naczelna Rada Lekarska zachowuje się jak przyłapany złodziej, który sam krzyczy „łapać złodzieja”.

Zapraszam do oglądania.


EDYCJA 14 kwietnia 2021

Nasz głos został usłyszany przez przedstawicieli partii rządzącej. Niestety, reakcja dokładnie jak w przywołanym wyżej przykładzie, gdy złodziej krzyczy „łapać złodzieja”. Pani Joanna Lichocka twierdzi, że poniedziałkowy program „lansuje kłamstwa” i „naraża zdrowie wielu osób”. Oczywiście nie podała żadnego przykładu rzekomego kłamstwa – bo wyniki badań najwyższej jakości są jednoznaczne i nie może z nimi dyskutować. Nie ustosunkowała się również do bezspornego faktu, że jako posłanka partii rządzącej jest współodpowiedzialna za śmierć dziesiątek tysięcy osób, które w wyniku idiotycznej polityki zdrowotnej – straciły życie, nie doczekawszy się pomocy. Mam ogromną nadzieję, że już niedługo ludzie odpowiedzialni za obecną sytuację oraz próby kneblowania lekarzy i dziennikarzy – odpowiedzą przed sądem lub Trybunałem Stanu.

3 komentarze do “„Warto rozmawiać” o braku logiki w walce z pandemią

  1. Zapraszam na serwer, gdzie Ci ktorzy maja swoje hotele, restauracje, puby a nie beda wymagac paszportow cow* – bezplatnie moga oglaszac swoje strony www z ofertami uslug. Tak samo lekarze, prawnicy…

    Prosze rozsyłać link tylko ludziom, którzy myślą podobnie jak my ? w ten sposób bedzie nam latwiej przetrwać w spokoju nadchodzacy czas ?

    https://discord.gg/JbXYn5xk

  2. Moja rodzina i wielu bliskich nie była szepiona p.kwid..czujemy się super..ci z moich znajomych szczepionych cierpią na bóle w nogach”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *