Kategorie:

„Polska jest Jedna”

Jak Państwo pewnie już wiecie, kilka dni temu zawiązał się ruch społeczny „Polska jest Jedna”, który postawił sobie za cel walkę z fałszywą narracją, aplikowaną nam przez większość mediów – oraz z wprowadzanymi na jej podstawie ograniczeniami, wielokrotnie będącymi w całkowitej sprzeczności z obowiązującym w Polsce prawem.

Poniżej nasz apel w formie video.

Do powstania Ruchu zdążyło się już odnieść Ministerstwo Zdrowia. Do redakcji portalu Gazeta.pl zostało przesłane oświadcznie o następującej treści:

„Dla Ministerstwa Zdrowia najważniejsza jest nauka, wiedza i rozum. Te nie pozostawiają złudzeń co do wartości szczepień. Trudno nam komentować kwestie wypowiadane przez członków ruchu, o który pan pyta. Są nam zupełnie obce. Każdego wątpiącego w szczepienia zapraszamy do rozmowy. Z miłą chęcią podzielimy się wiedzą, bo wiedza jest od tego również, by się nią dzielić. I niech to będzie nasz komentarz.”

Najlepszą odpowiedzią na te słowa jest mój ostatni wpis, w którym to pokazałem Państwu, jak Ministerstwo Zdrowia „dzieli się wiedzą” – na niektóre z trudnych pytań nie odpowiadając wcale, a na inne wysyłając odnośniki do zagranicznych prac naukowych, które… zaprzeczają ich własnej narracji.

Równolegle w mainstreamie publikowane są dane o procencie osób zaszczepionych względem niezaszczepionych na podstawie obliczeń, które zawierają błąd logiczny oczywisty dla licealisty, a nawet dla co zdolniejszego ucznia szkoły podstawowej. W ten sposób naszemu ministrowi wyszło, że zaszczepieni stanowią zaledwie 0,9% wszystkich zakażeń, podczas gdy w Polsce jest to… 28%. I nie myślcie Państwo, że oni nie umieją liczyć i takie błędy im się po prostu „zdarzają”. Tutaj nie ma żadnego przypadku.

Również od Państwa zależy, kiedy to całe anty-naukowe i bezprawne przedstawienie się zatrzyma. Gorąco zachęcam do zapoznania się oraz podpisania apelu na stronie www.polskajestjedna.com.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *