Kategorie:

„Polska jest Jedna”

Jak Państwo pewnie już wiecie, kilka dni temu zawiązał się ruch społeczny „Polska jest Jedna”, który postawił sobie za cel walkę z fałszywą narracją, aplikowaną nam przez większość mediów – oraz z wprowadzanymi na jej podstawie ograniczeniami, wielokrotnie będącymi w całkowitej sprzeczności z obowiązującym w Polsce prawem.

Poniżej nasz apel w formie video.

Do powstania Ruchu zdążyło się już odnieść Ministerstwo Zdrowia. Do redakcji portalu Gazeta.pl zostało przesłane oświadcznie o następującej treści:

„Dla Ministerstwa Zdrowia najważniejsza jest nauka, wiedza i rozum. Te nie pozostawiają złudzeń co do wartości szczepień. Trudno nam komentować kwestie wypowiadane przez członków ruchu, o który pan pyta. Są nam zupełnie obce. Każdego wątpiącego w szczepienia zapraszamy do rozmowy. Z miłą chęcią podzielimy się wiedzą, bo wiedza jest od tego również, by się nią dzielić. I niech to będzie nasz komentarz.”

Najlepszą odpowiedzią na te słowa jest mój ostatni wpis, w którym to pokazałem Państwu, jak Ministerstwo Zdrowia „dzieli się wiedzą” – na niektóre z trudnych pytań nie odpowiadając wcale, a na inne wysyłając odnośniki do zagranicznych prac naukowych, które… zaprzeczają ich własnej narracji.

Równolegle w mainstreamie publikowane są dane o procencie osób zaszczepionych względem niezaszczepionych na podstawie obliczeń, które zawierają błąd logiczny oczywisty dla licealisty, a nawet dla co zdolniejszego ucznia szkoły podstawowej. W ten sposób naszemu ministrowi wyszło, że zaszczepieni stanowią zaledwie 0,9% wszystkich zakażeń, podczas gdy w Polsce jest to… 28%. I nie myślcie Państwo, że oni nie umieją liczyć i takie błędy im się po prostu „zdarzają”. Tutaj nie ma żadnego przypadku.

Również od Państwa zależy, kiedy to całe anty-naukowe i bezprawne przedstawienie się zatrzyma. Gorąco zachęcam do zapoznania się oraz podpisania apelu na stronie www.polskajestjedna.com.pl.

17 komentarzy do “„Polska jest Jedna”

  1. Wiele osób zaszczepiło się, bo były bezprawnie naciskane i straszone. Teraz nie jest za późno, aby ofiary tego procederu wyrwały się z Macek kłamców.

 1. Żyję na tyle długo w Polsce by wiedzieć że tv i rządowi się nie ufa lub z bardzo dużą rezerwą! Więc w ramach zaufania wykształciłam w szkołach państwowych swoje dzieci, ale teraz bezsens, kłamstwa wylewające się z ust ludzi rządu i ministrstw, zakłamanie, wydawanie pieniędzy na bzdury niczym nie uzasadnione lub tak głupio uzasadnione że dobry uczeń podstawówki je wyłapuje, spowodowało, że nie ufam nikomu z tego rządu, prawie nikomu z tego sejmu i senatu.
  Dziękuję Bogi za Ludzi pełnych Mądrości, wiedzy, odwagi i Człowieczeństwa, którzy mają odwagę mówić głośno TU SIĘ COŚ NIE ZGADZA!! TO NIE JEST PRAWDA!!!

  1. wraca nadzieja, może nie jest za późno. Chciałbym Ci jednak zwrócić uwagę, że sprawa dotyczy nie tylko naszego rządu.
   Pozdrawiam
   K.

   1. Mieszkam za granicą. Tu gdzie mieszkam jest gorzej jak w Polsce. Tylko dzięki naszej mądrości naszego narodu, rząd tak zwany polski, nie zdołał wprowadzić takiego bezprawia jak we Włoszech… Czy nawet Niemczech…

 2. Wreszcie ktoś wziął się za problem! Że kłamią wie o tym nawet każdy w Polsce, nie koniecznie mądry i te kłamstwa powielane są od Piłsudskiego włącznie! Ja pytam : gdzie są Polacy? Czy już nie ma ani jednego etnicznego Polaka w naszym kraju? Nam potrzeba kogoś z charyzmą i cechami przywództwa. Ktoś musi poprowadzić Naród do walki z zaborcami. W naszych rządach są tylko Żydzi, którzy pomagają A. Merkel przyłączyć Polskę do żydowsko-niemieckiej rzeszy a z nas uczynić pachołków do pracy „za miskę ryżu” jak to powiedział M. Morawiecki. Jezeli nie opuścimy UE w szybkim utracimy wolność i honor na zawsze! Szukajmy przywódcy, etnicznie czystego Polaka, żadnym innym już nikt ni zaufa.

  1. Obawiam się, że niestety wielkość Niemiec jest przesadzona. U nich już dawno gospodarkę kontroluje inny kapitał. W 2018 roku 80 % ich spółek giełdowych było kontrolowane przez kapitał rodzin Rządu Światowego….Niemcy są już dawno w niższej kaście. Chcieliby nadal żyć dostatnio z pracy narodów biednych, ale to im na długo nie pomoże. Wielki Brat okrada ich tak samo jak nas. A ich megalomania robi z nich ślepców.

 3. Przebywam na obowiązkowej kwarantannie bo pracowałem z osobą która pomimo 2 krotnego zaszczepienia rozchorowała się na covid-19. Ja na szczęście się nie szczepiłem i czuję się znakomicie. Zmusza się mnie do uruchomienia rządowej aplikacji Kwarantanna Domowa, która kompletnie nie działa (na stronie Google Play aplikacja ma druzgocące opinie), ktoś za ten bubel zarobił niezłą kasę. Dzwoniłem na infolinie (szkoda nerwów) – odpowiadają żeby ponownie instalować aplikację albo dzwonić na Policję. Policja mówi mi, że to ich nie obchodzi. Na dodatek władza zabiera mi 20% zarobków i jeszcze straszy obowiązkowymi szczepieniami. Non possumus jak mawiał niezłomny Kardynał Stefan Wyszyński.

 4. .. .. czy „oni” mają już sklasyfikowane te .virusy na każdy rok jak np kredki poukładane w pudełku .. kolory można zmieniać na dodając tylko troszkę innej barwy i tworząc inny odcień koloru tak samo z tymi .virusami .. !?
  .. .. kto i co określa istnienie tego .virusa w organizmie człowieka .. !?
  .. można tak prowadzić biznes ogłaszając stale co jakiś czas nową wersję .virusa i zarabiać na testach i szczepionkach bardzo wiele kasiory ..!!
  .. kto za tym stoi !? kto nie chce leczyć lekarstwem .. amantadyną tylko wciska doświadczalne szczepionki będące na etapie doświadczeń .. !?
  .. bogacą się .. „niektórzy” a do grobu stąd do wieczności nie biorą ani grosza.

  1. .. odpowiadam : maja poukładane tak jak mówisz …pan słynny największy Bil G. Lekarz całego świata już zapowiedział , ze będzie kolejny dużo gorszy wirus i dużo gorsze obostrzenia .., on to już wie 😳. To co prorok …

 5. W końcu ktoś mówi prawdę!!!Ludzie podpisujcie się lawinowo,nie dajcie się manipulować i nie bierzcie udziału w eksperymencie medycznym.

 6. Kocham swój kraj Polskę. Tym bardziej że ciągle jestem na wygnaniu ciągle w drodze. Myślę że w ty czasach brakuje nam Polakom takiego człowieka jak Jan Paweł II. Ktoś taki sprawiłby że powstalibyśmy z kolan w jednej chwili. Niestety chyba zapomnieliśmy o Nim. Popieram w całości całą inicjatywę i wierzę że uda się przerwać to coś. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Waldemar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.